G2R-1A-DC24
OmronOmron
G2R-1A-DC24 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: G2R-1A-DC24
Fabrikatzaileak / Marka: Omron
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V
Fitxak: G2R-1A-DC24.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
G2R-1A-DC24ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia G2R-1A-DC24 fabrikatzailea Omron
deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 21171 pcs Datuen fitxa G2R-1A-DC24.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 16.8 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 3.6 VDC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 380VAC, 125VDC - Max
Series G2R Askatu ordua 5ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Tray
Beste izenak G2R-1A DC24
G2R-1A DC24 BY OMI
G2R-1A-DC24-ND
G2R1A24DC
G2R1ADC24
G2R1ADC24BYOMI
G2RN8309M
Z3124
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C
Denbora eragilea 15ms Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Sealed - Flux Protection Deskribapen zehatza General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 10A Harremanetarako materiala Silver Alloy
Harremanetarako formularioa SPST-NO (1 Form A) Bobina tentsioa 24VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 1.1 kOhms
Coil Power 530 mW Bobina korrontea 21.8mA
Produktu erlazionatuak
G2R-1A-ASI-DC110
G2R-1A-ASI-DC110
fabrikatzaileak: Omron
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 110V
Stockean: 7515 pcs
Deskarga: G2R-1A-ASI-DC110.pdf
RFQ
G2R-1A-ASI-DC24
G2R-1A-ASI-DC24
fabrikatzaileak: Omron
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V
Stockean: 20563 pcs
Deskarga: G2R-1A-ASI-DC24.pdf
RFQ
G2R-1A-E AC110
G2R-1A-E AC110
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 110V