G2R-1A-AC240
OmronOmron
G2R-1A-AC240 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: G2R-1A-AC240
Fabrikatzaileak / Marka: Omron
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 240V
Fitxak: G2R-1A-AC240.pdf
  • Mezua
G2R-1A-AC240ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia G2R-1A-AC240 fabrikatzailea Omron
deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 240V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7406 pcs Datuen fitxa G2R-1A-AC240.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 192 VAC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 72 VAC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 380VAC, 125VDC - Max
Series G2R Askatu ordua 10ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Tray
Beste izenak G2R1AAC240 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C
Denbora eragilea 15ms Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Sealed - Flux Protection
Deskribapen zehatza General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 240VAC Coil Through Hole Kontaktuen balorazioa (oraingo) 10A
Harremanetarako materiala Silver Alloy Harremanetarako formularioa SPST-NO (1 Form A)
Bobina tentsioa 240VAC Bobina mota Non Latching
Bobina erresistentzia 30 kOhms Coil Power 0.9 VA
Bobina korrontea 3.8mA
Produktu erlazionatuak
G2R-1A-AC12
G2R-1A-AC12
fabrikatzaileak: Omron
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V
Stockean: 13548 pcs
Deskarga: G2R-1A-AC12.pdf
RFQ
G2R-1A-ASI-DC110
G2R-1A-ASI-DC110
fabrikatzaileak: Omron
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 110V
Stockean: 7515 pcs
Deskarga: G2R-1A-ASI-DC110.pdf
RFQ
G2R-1A-AC24
G2R-1A-AC24
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V
Deskarga: G2R-1A-AC24.pdf
G2R-1A-ASI DC18
G2R-1A-ASI DC18
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 18V
Deskarga: G2R-1A-ASI DC18.pdf
G2R-1A-ASI AC120
G2R-1A-ASI AC120
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 120V
Deskarga: G2R-1A-ASI AC120.pdf
G2R-1A DC20
G2R-1A DC20
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 20V