G2R-14-H-DC48
OmronOmron
G2R-14-H-DC48 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: G2R-14-H-DC48
Fabrikatzaileak / Marka: Omron
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 48V
Fitxak: G2R-14-H-DC48.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
G2R-14-H-DC48ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia G2R-14-H-DC48 fabrikatzailea Omron
deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 48V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13915 pcs Datuen fitxa G2R-14-H-DC48.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 33.6 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 7.2 VDC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 380VAC, 125VDC - Max
Series G2R Askatu ordua 5ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Tray
Beste izenak G2R14H48DC
G2R14HDC48
G2RN8118F
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C
Denbora eragilea 15ms Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Sealed - Fully
Deskribapen zehatza General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 48VDC Coil Through Hole Kontaktuen balorazioa (oraingo) 5A
Harremanetarako materiala Silver Alloy Harremanetarako formularioa SPDT (1 Form C)
Bobina tentsioa 48VDC Bobina mota Non Latching
Bobina erresistentzia 6.4 kOhms Coil Power 360 mW
Bobina korrontea 7.5mA