G2R-1-E-DC12
OmronOmron
G2R-1-E-DC12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: G2R-1-E-DC12
Fabrikatzaileak / Marka: Omron
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 12V
Fitxak: G2R-1-E-DC12.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
G2R-1-E-DC12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia G2R-1-E-DC12 fabrikatzailea Omron
deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 16886 pcs Datuen fitxa G2R-1-E-DC12.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 8.4 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 1.8 VDC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 380VAC, 125VDC - Max
Series G2R Askatu ordua 5ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Tray
Beste izenak G2R-1-E DC12 BY OMI
G2R1E12DC
G2R1EDC12
G2R1EDC12BYOMI
G2RN8100C
Z848
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C
Denbora eragilea 15ms Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Sealed - Flux Protection Deskribapen zehatza General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 12VDC Coil Through Hole
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 16A Harremanetarako materiala Silver Alloy
Harremanetarako formularioa SPDT (1 Form C) Bobina tentsioa 12VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 275 Ohms
Coil Power 530 mW Bobina korrontea 43.6mA