D6F-W10A1
OmronOmron
D6F-W10A1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D6F-W10A1
Fabrikatzaileak / Marka: Omron
Produktuaren Deskribapena SENSOR AIRFLOW MNT 12/24V
Fitxak: D6F-W10A1.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 962 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 962 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
D6F-W10A1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D6F-W10A1 fabrikatzailea Omron
deskribapena SENSOR AIRFLOW MNT 12/24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 962 pcs Datuen fitxa D6F-W10A1.pdf
Tentsioa - Input 10.8 V ~ 26.4 V Aldatu funtzioa / balorazioa -
Series D6F Sensing Range 0 ~ 10 m/s
Portuaren tamaina 0.10" x 0.20" (2.6mm x 5mm) Beste izenak D6FW10A1
Z3057
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 60°C (TA) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Gorputza PPS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fluxu-sentsore mota Air Deskribapen zehatza Air Flow Sensor 0 ~ 10 m/s 0.10" x 0.20" (2.6mm x 5mm) PPS
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D6F90 F1 LFS
D6F90 F1 LFS
fabrikatzaileak: C&K
deskribapena: SWITCH PUSH SPST-NO 0.1A 32V
Stockean: 74617 pcs
Deskarga: D6F90 F1 LFS.pdf
RFQ
D6F00 F2 LFS
D6F00 F2 LFS
fabrikatzaileak: C&K