D3V16G1C26
OmronOmron
D3V16G1C26 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D3V16G1C26
Fabrikatzaileak / Marka: Omron
Produktuaren Deskribapena SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 250V
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
D3V16G1C26ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D3V16G1C26 fabrikatzailea Omron
deskribapena SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 250V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 44300 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren kalifikazioa - DC 30V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Amaiera estiloa Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Aldatu funtzioa On-Mom
Series D3V Askatasunaren indarra 80gf
Pretravel 0.047" (1.2mm) Packaging Bulk
Overtravel 0.040" (1.0mm) Beste izenak D3V-16G-1C26
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Kargu operatiboa 0.579" (14.7mm)
Indar operatiboa 400gf Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza mekanikoa 10,000,000 Cycles
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection IP40
Ezaugarriak - Bizitza elektrikoa 100,000 Cycles
Bidaia diferentziala 0.012" (0.3mm) Uneko balorazioa 16A (AC), 10A (DC)