D3V011K1C24
OmronOmron
D3V011K1C24 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D3V011K1C24
Fabrikatzaileak / Marka: Omron
Produktuaren Deskribapena SWITCH SNAP ACTION SPDT 100MA
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
D3V011K1C24ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D3V011K1C24 fabrikatzailea Omron
deskribapena SWITCH SNAP ACTION SPDT 100MA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 32113 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren kalifikazioa - DC 30V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Amaiera estiloa Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Aldatu funtzioa On-Mom
Series D3V Askatasunaren indarra 8.158gf
Pretravel 0.138" (3.5mm) Packaging Bulk
Overtravel 0.045" (1.1mm) Beste izenak D3V-011K-1C24
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Kargu operatiboa 0.600" (15.2mm)
Indar operatiboa 65gf Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza mekanikoa 10,000,000 Cycles
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection IP40
Ezaugarriak - Bizitza elektrikoa 500,000 Cycles
Bidaia diferentziala 0.047" (1.2mm) Uneko balorazioa 100mA (AC/DC)