D3V-63M-1C4
OmronOmron
D3V-63M-1C4 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D3V-63M-1C4
Fabrikatzaileak / Marka: Omron
Produktuaren Deskribapena SWITCH SNAP ACTION SPDT 6A 250V
Fitxak: D3V-63M-1C4.pdf
  • Mezua
D3V-63M-1C4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D3V-63M-1C4 fabrikatzailea Omron
deskribapena SWITCH SNAP ACTION SPDT 6A 250V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3690 pcs Datuen fitxa D3V-63M-1C4.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 30V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Amaiera estiloa Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Aldatu funtzioa On-Mom
Series D3V Askatasunaren indarra -
Pretravel 0.354" (9.0mm) Packaging Bulk
Overtravel 0.125" (3.2mm) Beste izenak D3V63M1C4
D3V63M1C4BYOMI
Z4975
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Kargu operatiboa 0.600" (15.2mm)
Indar operatiboa 35gf Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza mekanikoa 10,000,000 Cycles
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection IP40
Ezaugarriak - Bizitza elektrikoa 500,000 Cycles
Bidaia diferentziala 0.110" (2.8mm) Uneko balorazioa 6A (AC/DC)