D3V-62M-2C24
OmronOmron
D3V-62M-2C24 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D3V-62M-2C24
Fabrikatzaileak / Marka: Omron
Produktuaren Deskribapena SWITCH SNAP ACT SPST-NC 6A 250V
Fitxak: D3V-62M-2C24.pdf
  • Mezua
D3V-62M-2C24ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D3V-62M-2C24 fabrikatzailea Omron
deskribapena SWITCH SNAP ACT SPST-NC 6A 250V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3876 pcs Datuen fitxa D3V-62M-2C24.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 30V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Amaiera estiloa Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Aldatu funtzioa On-Mom
Series D3V Askatasunaren indarra 6.118gf
Pretravel 0.157" (4.0mm) Packaging Bulk
Overtravel 0.062" (1.6mm) Beste izenak D3V62M2C24
D3V62M2C24BYOMI
Z4965
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Kargu operatiboa 0.600" (15.2mm)
Indar operatiboa 60gf Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza mekanikoa 10,000,000 Cycles
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection IP40
Ezaugarriak - Bizitza elektrikoa 500,000 Cycles
Bidaia diferentziala 0.060" (1.5mm) Uneko balorazioa 6A (AC/DC)