D3V-16-2A4
OmronOmron
D3V-16-2A4 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D3V-16-2A4
Fabrikatzaileak / Marka: Omron
Produktuaren Deskribapena SWITCH SNAP ACT SPST-NC 16A 250V
Fitxak: D3V-16-2A4.pdf
  • Mezua
D3V-16-2A4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D3V-16-2A4 fabrikatzailea Omron
deskribapena SWITCH SNAP ACT SPST-NC 16A 250V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5908 pcs Datuen fitxa D3V-16-2A4.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 30V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Amaiera estiloa Solder, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Aldatu funtzioa On-Mom
Series D3V Askatasunaren indarra 15gf
Pretravel 0.047" (1.2mm) Packaging Bulk
Overtravel 0.040" (1.0mm) Beste izenak D3V162A4
D3V162A4BYOMI
Z4824
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Kargu operatiboa 0.579" (14.7mm)
Indar operatiboa 100gf Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza mekanikoa 10,000,000 Cycles
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection IP40
Ezaugarriak - Bizitza elektrikoa 100,000 Cycles
Bidaia diferentziala 0.016" (0.4mm) Uneko balorazioa 16A (AC), 10A (DC)