D3V-11-2C24
OmronOmron
D3V-11-2C24 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D3V-11-2C24
Fabrikatzaileak / Marka: Omron
Produktuaren Deskribapena SWITCH SNAP ACT SPST-NC 11A 250V
Fitxak: D3V-11-2C24.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
D3V-11-2C24ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D3V-11-2C24 fabrikatzailea Omron
deskribapena SWITCH SNAP ACT SPST-NC 11A 250V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 28719 pcs Datuen fitxa D3V-11-2C24.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 30V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Amaiera estiloa Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Aldatu funtzioa On-Mom
Series D3V Askatasunaren indarra 15gf
Pretravel 0.047" (1.2mm) Packaging Bulk
Overtravel 0.040" (1.0mm) Beste izenak D3V112C24
D3V112C24BYOMI
Z4761
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Kargu operatiboa 0.579" (14.7mm)
Indar operatiboa 100gf Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza mekanikoa 10,000,000 Cycles
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection IP40
Ezaugarriak - Bizitza elektrikoa 200,000 Cycles
Bidaia diferentziala 0.016" (0.4mm) Uneko balorazioa 11A (AC), 6A (DC)