XW2R-P34GD-T
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: XW2R-P34GD-T
Fabrikatzaileak / Marka: Omron Automation & Safety
Produktuaren Deskribapena CONN-TB CONVUNIT PUSH-IN SPR
Fitxak: XW2R-P34GD-T.pdf
Stock egoera 989 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 989 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
XW2R-P34GD-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia XW2R-P34GD-T fabrikatzailea Omron Automation & Safety
deskribapena CONN-TB CONVUNIT PUSH-IN SPR Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 989 pcs Datuen fitxa XW2R-P34GD-T.pdf
Zabalera 1.969" (50.00mm) Tentsioaren balioa 125VAC
Series XW2R Prozesuaren alboko konexioa Terminal Blocks - Screw Connection
Posizioak / Poloniarrak 34 Beste izenak XW2RP34GDT
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 55°C Luzera 3.878" (98.50mm)
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 34 Position Interface Module Terminal Blocks - Screw Connection To Rectangular, Female
Uneko balorazioa (kontaktu bakoitzeko) 1A Kontrolatu alboko konexioa Rectangular, Female