XW2R-P20GD-T
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: XW2R-P20GD-T
Fabrikatzaileak / Marka: Omron Automation & Safety
Produktuaren Deskribapena XW2R I/O TB SPRNG 20PT GEN DIN
Fitxak: XW2R-P20GD-T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
XW2R-P20GD-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia XW2R-P20GD-T fabrikatzailea Omron Automation & Safety
deskribapena XW2R I/O TB SPRNG 20PT GEN DIN Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1506 pcs Datuen fitxa XW2R-P20GD-T.pdf
Wire Gauge 14-28 AWG Zabalera 1.969" (50.00mm)
Tentsioaren balioa 125VAC Series XW2R
Prozesuaren alboko konexioa Terminal Blocks - Screw Connection Posizioak / Poloniarrak 20
Beste izenak XW2RP20GDT Tenperatura operatiboa 0°C ~ 55°C
Luzera 2.535" (64.39mm) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 20 Position Interface Module Terminal Blocks - Screw Connection To Rectangular, Female 14-28 AWG Uneko balorazioa (kontaktu bakoitzeko) 1A