V600-D23P54
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V600-D23P54
Fabrikatzaileak / Marka: Omron Automation & Safety
Produktuaren Deskribapena 256 BYTE RF-ID TAG
Fitxak: V600-D23P54.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 780 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 780 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V600-D23P54ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V600-D23P54 fabrikatzailea Omron Automation & Safety
deskribapena 256 BYTE RF-ID TAG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 780 pcs Datuen fitxa V600-D23P54.pdf
Idazteko memoria 254kB (User) Teknologia Passive
Style Encapsulated Arauak -
Tamaina / dimentsioa 12.00mm Dia x 6.00mm Series -
Beste izenak V600D23P54 Tenperatura operatiboa -25°C ~ 70°C