TL-W20ME1
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
TL-W20ME1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TL-W20ME1
Fabrikatzaileak / Marka: Omron Automation & Safety
Produktuaren Deskribapena SENSOR PROXY NPN 3-WIRE UNSHLD
Fitxak: TL-W20ME1.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 637 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 637 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
TL-W20ME1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TL-W20ME1 fabrikatzailea Omron Automation & Safety
deskribapena SENSOR PROXY NPN 3-WIRE UNSHLD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 637 pcs Datuen fitxa TL-W20ME1.pdf
Tentsioa - hornidura 10 V ~ 30 V Amaiera estiloa Cable Leads
estali Unshielded Series -
Sentsore mota Inductive Distantzia hautematea 0.787" (20mm)
Erantzunaren maiztasuna 40Hz Pakete / kasua Module
Irteerako mota NPN-NO, 3-Wire Beste izenak TLW20ME1
Z1660
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 70°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Gorputza Plastic Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP67 adierazlea LED
Deskribapen zehatza Inductive Proximity Sensor 0.787" (20mm) IP67 Module
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
TL-W20ME1 10M
TL-W20ME1 10M
fabrikatzaileak: Omron Automation & Safety
deskribapena: SENSOR PROX NO 12-24VDC 20MM