TL-N20MY2
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TL-N20MY2
Fabrikatzaileak / Marka: Omron Automation & Safety
Produktuaren Deskribapena SENSOR PROX NC 100-220VAC 20MM
Fitxak: TL-N20MY2.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 675 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 675 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
TL-N20MY2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TL-N20MY2 fabrikatzailea Omron Automation & Safety
deskribapena SENSOR PROX NC 100-220VAC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 675 pcs Datuen fitxa TL-N20MY2.pdf
Tentsioa - hornidura 90 VAC ~ 250 VAC Amaiera estiloa Cable Leads
estali Unshielded Series -
Sentsore mota Inductive Distantzia hautematea 0.787" (20mm)
Erantzunaren maiztasuna 10Hz Pakete / kasua Module
Irteerako mota SCR-NC, 2-Wire Beste izenak TLN20MY2
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 70°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Gorputza Plastic Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP67 adierazlea LED
Deskribapen zehatza Inductive Proximity Sensor 0.787" (20mm) IP67 Module