S8FS-G30048C
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S8FS-G30048C
Fabrikatzaileak / Marka: Omron Automation & Safety
Produktuaren Deskribapena PWR SUPPLY SWITCHING DIRECT MNT
Fitxak:
RoHs egoera Ez dagokio / Ez dagokio
Stock egoera 365 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 365 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
S8FS-G30048Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S8FS-G30048C fabrikatzailea Omron Automation & Safety
deskribapena PWR SUPPLY SWITCHING DIRECT MNT Lead Free Status / RoHS egoera Ez dagokio / Ez dagokio
Kopurua eskuragarri 365 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 48V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 6.69" L x 4.02" W x 1.61" H (170.0mm x 102.0mm x 41.0mm)
Series S8FS-G Energia (Watts) 300W
Beste izenak S8FSG30048C Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Not applicable / Not applicable
Ezaugarriak Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input Eraginkortasuna 87%
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 7A 85 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 7A
Homologazioak CE, CSA, cUR, UL eskaerak Hazardous Locations, ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
S8FS-G30024C
S8FS-G30024C
fabrikatzaileak: Omron Automation & Safety
deskribapena: AC/DC CONVERTER 24V 300W
Stockean: 363 pcs
Deskarga: S8FS-G30024C.pdf
RFQ
deskribapena: AC/DC CONVERTER 15V 300W