MYQ4-DC12
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MYQ4-DC12
Fabrikatzaileak / Marka: Omron Automation & Safety
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE 4PDT 1A 250V
Fitxak: MYQ4-DC12.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MYQ4-DC12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MYQ4-DC12 fabrikatzailea Omron Automation & Safety
deskribapena RELAY GEN PURPOSE 4PDT 1A 250V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3969 pcs Datuen fitxa MYQ4-DC12.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 9.6 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 1.2 VDC
Amaiera estiloa Plug In Tentsio aldatzea 250VAC, 125VDC - Max
Series MY Askatu ordua 20ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Beste izenak MYQ4-DC12-ND
MYQ4DC12
Z9814
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 60°C
Denbora eragilea 20ms Muntaketa mota Socketable
Ezaugarriak Sealed - Fully Deskribapen zehatza General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) Socketable
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 1A Harremanetarako materiala Silver (Ag), Gold (Au)
Harremanetarako formularioa 4PDT (4 Form C) Bobina tentsioa 12VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 160 Ohms
Coil Power 900 mW Bobina korrontea 75.0mA