MY2N-DC24
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
MY2N-DC24 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MY2N-DC24
Fabrikatzaileak / Marka: Omron Automation & Safety
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V
Fitxak: MY2N-DC24.pdf
  • Mezua
MY2N-DC24ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MY2N-DC24 fabrikatzailea Omron Automation & Safety
deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5854 pcs Datuen fitxa MY2N-DC24.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 19.2 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 2.4 VDC
Amaiera estiloa Plug In Tentsio aldatzea 250VAC, 125VDC - Max
Series MY Askatu ordua 20ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Beste izenak MY2N-DC24-ND
MY2NDC24
Z5910
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 70°C
Denbora eragilea 20ms Muntaketa mota Socketable
Ezaugarriak LED Indicator Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VDC Coil Socketable
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 5A Harremanetarako materiala Silver (Ag)
Harremanetarako formularioa DPDT (2 Form C) Bobina tentsioa 24VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 636 Ohms
Coil Power 900 mW Bobina korrontea 37.7mA