MY2K-US-DC12
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
MY2K-US-DC12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MY2K-US-DC12
Fabrikatzaileak / Marka: Omron Automation & Safety
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 12V
Fitxak: MY2K-US-DC12.pdf
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MY2K-US-DC12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MY2K-US-DC12 fabrikatzailea Omron Automation & Safety
deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4189 pcs Datuen fitxa MY2K-US-DC12.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 9.6 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) -
Amaiera estiloa Plug In Tentsio aldatzea 250VAC, 125VDC - Max
Series MYK Askatu ordua 15ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Beste izenak MY2K-US-DC12-ND
MY2KUSDC12
Z10463
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 60°C
Denbora eragilea 15ms Muntaketa mota Socketable
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 12VDC Coil Socketable
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 3A Harremanetarako materiala -
Harremanetarako formularioa DPDT (2 Form C) Bobina tentsioa 12VDC
Bobina mota Latching, Dual Coil Bobina erresistentzia 110 Ohms
Coil Power 1.3 W Bobina korrontea 110mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MY2K-US AC12
MY2K-US AC12
fabrikatzaileak: Omron Automation & Safety
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 12V
Stockean: 1308 pcs
Deskarga: MY2K-US AC12.pdf
RFQ
MY2K-US DC24
MY2K-US DC24
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 24V
Stockean: 2932 pcs
Deskarga: MY2K-US DC24.pdf
RFQ
MY2K-US-AC24
MY2K-US-AC24
Deskarga: MY2K-US-AC24.pdf
MY2N AC200/220 (S)
MY2N AC200/220 (S)
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 220V