MY2-02-DC48
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
MY2-02-DC48 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MY2-02-DC48
Fabrikatzaileak / Marka: Omron Automation & Safety
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 48V
Fitxak: MY2-02-DC48.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
MY2-02-DC48ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MY2-02-DC48 fabrikatzailea Omron Automation & Safety
deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 48V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7781 pcs Datuen fitxa MY2-02-DC48.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 38.4 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 4.8 VDC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 250VAC, 125VDC - Max
Series MY Askatu ordua 20ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Beste izenak MY2-02-DC48-ND
MY202DC48
Z10456
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 70°C
Denbora eragilea 20ms Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 48VDC Coil Through Hole
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 5A Harremanetarako materiala Silver (Ag)
Harremanetarako formularioa DPDT (2 Form C) Bobina tentsioa 48VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 2.6 kOhms
Coil Power 900 mW Bobina korrontea 18.5mA