MS4800A-14-1560-R
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS4800A-14-1560-R
Fabrikatzaileak / Marka: Omron Automation & Safety
Produktuaren Deskribapena RECEIVER SAFETY LIGHT CURTAIN
Fitxak: MS4800A-14-1560-R.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 21 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 21 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
MS4800A-14-1560-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS4800A-14-1560-R fabrikatzailea Omron Automation & Safety
deskribapena RECEIVER SAFETY LIGHT CURTAIN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 21 pcs Datuen fitxa MS4800A-14-1560-R.pdf
Series MS4800 Altuera babesgarria 1560mm
Babes Finger Beste izenak MS4800A141560R
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 55°C Eragiketa-tartea 0.3m ~ 7.0m
Hodi kopurua 156 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Ezaugarriak Blanking, Receiver Only Detekzio gaitasuna 14mm
Beam Pitch 10mm