MKS3PI5-AC120
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
MKS3PI5-AC120 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MKS3PI5-AC120
Fabrikatzaileak / Marka: Omron Automation & Safety
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 120V
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MKS3PI5-AC120ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MKS3PI5-AC120 fabrikatzailea Omron Automation & Safety
deskribapena RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 120V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5101 pcs Datuen fitxa
Aktibatu tentsioa (gehienez) 96 VAC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 36 VAC
Amaiera estiloa Plug In, 11 Pin (Octal) Tentsio aldatzea 250VAC, 30VDC - Max
Series MKS Askatu ordua 20ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Beste izenak MKS3PI5AC120
Z3217
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 60°C
Denbora eragilea 20ms Muntaketa mota Socketable
Ezaugarriak Mechanical Indicator, Test Button Deskribapen zehatza General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 120VAC Coil Socketable
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 10A Harremanetarako materiala Silver Tin Indium (AgSnIn)
Harremanetarako formularioa 3PDT (3 Form C) Bobina tentsioa 120VAC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 1.13 kOhms
Coil Power 2.3 VA Bobina korrontea 19.3mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MKS3PI-V-5 AC220
MKS3PI-V-5 AC220
fabrikatzaileak: Omron Automation & Safety
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 220V
Stockean: 4028 pcs
Deskarga: MKS3PI-V-5 AC220.pdf
RFQ
MKS3PIN DC24
MKS3PIN DC24
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V
Stockean: 4234 pcs
Deskarga: MKS3PIN DC24.pdf
RFQ
MKS3PIN AC240
MKS3PIN AC240
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 240V
Deskarga: MKS3PIN AC240.pdf
MKS3PIN AC120
MKS3PIN AC120
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 120V
Deskarga: MKS3PIN AC120.pdf
MKS3PI1-D-5 DC24
MKS3PI1-D-5 DC24
Deskarga:
MKS3PI-V-5 AC6
MKS3PI-V-5 AC6
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 6V
Deskarga: MKS3PI-V-5 AC6.pdf
MKS3PI-V-5 AC24
MKS3PI-V-5 AC24
Deskarga: MKS3PI-V-5 AC24.pdf
MKS3PIN DC12
MKS3PIN DC12
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 12V
Deskarga: MKS3PIN DC12.pdf
MKS3PIN DC110
MKS3PIN DC110
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 110V
Deskarga: MKS3PIN DC110.pdf
MKS3PIN AC220
MKS3PIN AC220
Deskarga: MKS3PIN AC220.pdf
MKS3PI-V-5 AC50
MKS3PI-V-5 AC50
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 50V