MJN3CF-AC120
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
MJN3CF-AC120 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MJN3CF-AC120
Fabrikatzaileak / Marka: Omron Automation & Safety
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 120V
Fitxak: MJN3CF-AC120.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MJN3CF-AC120ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MJN3CF-AC120 fabrikatzailea Omron Automation & Safety
deskribapena RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 120V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4349 pcs Datuen fitxa MJN3CF-AC120.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 102 VAC Aktibatu tentsioa (gutxienez) -
Amaiera estiloa Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Tentsio aldatzea 600VAC, 28VDC - Max
Series MJN Askatu ordua 10ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Beste izenak MJN3CFAC120
Z242
Tenperatura operatiboa -45°C ~ 45°C
Denbora eragilea 20ms Muntaketa mota Chassis Mount
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 120VAC Coil Chassis Mount
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 10A Harremanetarako materiala Silver Alloy
Harremanetarako formularioa 3PDT (3 Form C) Bobina tentsioa 120VAC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 1.7 kOhms
Coil Power 2 VA Bobina korrontea 16.7mA