MJN1CF-AC240
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
MJN1CF-AC240 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MJN1CF-AC240
Fabrikatzaileak / Marka: Omron Automation & Safety
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 240V
Fitxak: MJN1CF-AC240.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
MJN1CF-AC240ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MJN1CF-AC240 fabrikatzailea Omron Automation & Safety
deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 240V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3288 pcs Datuen fitxa MJN1CF-AC240.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 204 VAC Aktibatu tentsioa (gutxienez) -
Amaiera estiloa Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Tentsio aldatzea 600VAC, 28VDC - Max
Series MJN Askatu ordua 10ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Beste izenak MJN1CFAC240 Tenperatura operatiboa -45°C ~ 70°C
Denbora eragilea 20ms Muntaketa mota Chassis Mount
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 240VAC Coil Chassis Mount
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 10A Harremanetarako materiala Silver Alloy
Harremanetarako formularioa SPDT (1 Form C) Bobina tentsioa 240VAC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 9.1 kOhms
Coil Power 1.7 VA Bobina korrontea 7.1mA