MIRN-48FG
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MIRN-48FG
Fabrikatzaileak / Marka: Omron Automation & Safety
Produktuaren Deskribapena MINISAFE MIRROR PACKAGE 48
Fitxak: MIRN-48FG.pdf
RoHs egoera Ez dagokio / Ez dagokio
Stock egoera 116 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 116 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
MIRN-48FGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MIRN-48FG fabrikatzailea Omron Automation & Safety
deskribapena MINISAFE MIRROR PACKAGE 48 Lead Free Status / RoHS egoera Ez dagokio / Ez dagokio
Kopurua eskuragarri 116 pcs Datuen fitxa MIRN-48FG.pdf
Series - Beste izenak MIRN48FG
Erabilera / Lotutako produktuak erabiltzeko Light Curtains Osagarri mota Mirror
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MIRN-40FG
MIRN-40FG
fabrikatzaileak: Omron Automation & Safety
deskribapena: MINISAFE MIRROR PACKAGE 40
Stockean: 136 pcs
Deskarga: MIRN-40FG.pdf
RFQ
MIRN-28FG
MIRN-28FG
deskribapena: MINISAFE MIRROR PACKAGE 28
Stockean: 177 pcs
Deskarga: MIRN-28FG.pdf
RFQ
MIRS-04
MIRS-04
deskribapena: FLOOR STAND 48"
Stockean: 209 pcs
Deskarga:
MIRN-34FG
MIRN-34FG
deskribapena: MIRROR 34" SPECIAL FOR DURACELL
Stockean: 135 pcs
Deskarga: MIRN-34FG.pdf
MIRS-08
MIRS-08
deskribapena: FLOOR STAND 96"
Stockean: 129 pcs
Deskarga:
MIRS-10
MIRS-10
deskribapena: FLOOR STAND 120"