M16-TY-12D
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M16-TY-12D
Fabrikatzaileak / Marka: Omron Automation & Safety
Produktuaren Deskribapena PILOT LIGHT 12V LED ROUND YELLOW
Fitxak: M16-TY-12D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
M16-TY-12Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M16-TY-12D fabrikatzailea Omron Automation & Safety
deskribapena PILOT LIGHT 12V LED ROUND YELLOW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3060 pcs Datuen fitxa M16-TY-12D.pdf
Uhin - gailurra - Tentsioa 12V
Angeluen ikuspegia - Mota LED
Amaiera estiloa Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Series M16
balorazio AC/DC Panel ebakitze formakoa Round
Panela ebakitzeko neurriak 0.63" (16.00mm) Beste izenak M16TY12D
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Balorazioa -
Lentearen gardentasuna Diffused Lens Style / Tamaina Round with Flat Top, 15.10mm
Lente kolorea Yellow Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Lanpara kolorea Yellow Ingress Protection IP40
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza LED Panel Indicator Yellow Diffused 12V 8mA Round with Flat Top, 15.10mm Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Oraingo 8mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
M16-W-T1
M16-W-T1
fabrikatzaileak: Omron Automation & Safety
deskribapena: SOCKET WHITE LED 120V XFMR
Stockean: 2637 pcs
Deskarga: M16-W-T1.pdf
RFQ
M16-TW-5
M16-TW-5
deskribapena: PILOT LIGHT 5V INCAND RND WHITE