LG2-AB-AC200
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LG2-AB-AC200
Fabrikatzaileak / Marka: Omron Automation & Safety
Produktuaren Deskribapena VOLTAGE SENSOR 200VAC PLUG-IN
Fitxak: LG2-AB-AC200.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 519 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 519 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
LG2-AB-AC200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LG2-AB-AC200 fabrikatzailea Omron Automation & Safety
deskribapena VOLTAGE SENSOR 200VAC PLUG-IN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 519 pcs Datuen fitxa LG2-AB-AC200.pdf
Series * Beste izenak LG2/AB/AC200
LG2ABAC200
Deskribapen zehatza Sensor Output
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LG2-AB-AC110
LG2-AB-AC110
fabrikatzaileak: Omron Automation & Safety
deskribapena: VOLTAGE SENSOR 110VAC PLUG-IN
Stockean: 589 pcs
Deskarga: LG2-AB-AC110.pdf
RFQ
LG224Z474MAT2S1
LG224Z474MAT2S1
fabrikatzaileak: AVX Corporation
deskribapena: CAP CER 0.47UF 4V X7S 0306
Stockean: 176635 pcs
Deskarga: LG224Z474MAT2S1.pdf
RFQ
LG2-AB AC220
LG2-AB AC220
deskribapena: VOLTAGE SENSOR 220VAC PLUG-IN
Stockean: 478 pcs
Deskarga: LG2-AB AC220.pdf
LG224Z224MAT2S1
LG224Z224MAT2S1
deskribapena: CAP CER 0.22UF 4V X7S 0306
Stockean: 62976 pcs
Deskarga: LG224Z224MAT2S1.pdf
LG2-AB-AC100
LG2-AB-AC100
deskribapena: VOLTAGE SENSOR 100VAC PLUG-IN
Stockean: 510 pcs
Deskarga: LG2-AB-AC100.pdf
LG2-DB DC12
LG2-DB DC12
deskribapena: VOLTAGE SENSOR 12VDC PLUG-IN
Stockean: 538 pcs
Deskarga: LG2-DB DC12.pdf
LG2-DB DC48
LG2-DB DC48
deskribapena: VOLTAGE SENSOR 48VDC PLUG-IN
Stockean: 508 pcs
Deskarga: LG2-DB DC48.pdf
LG226C104MAT2S1
LG226C104MAT2S1
deskribapena: CAP CER 0.1UF 6.3V X7R 0306
Deskarga: LG226C104MAT2S1.pdf
LG226D104MAT2S1
LG226D104MAT2S1
deskribapena: CAP CER 0.1UF 6.3V X5R 0306
Deskarga: LG226D104MAT2S1.pdf
LG2-DB DC24
LG2-DB DC24
deskribapena: VOLTAGE SENSOR 24VDC PLUG-IN
Stockean: 550 pcs
Deskarga: LG2-DB DC24.pdf
LG226C103MAT2S1
LG226C103MAT2S1
deskribapena: CAP CER 10000PF 6.3V X7R 0306