K2CU-F20A-FGS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: K2CU-F20A-FGS
Fabrikatzaileak / Marka: Omron Automation & Safety
Produktuaren Deskribapena DETECT HEATER ELEMENT 220V CHAS
Fitxak: K2CU-F20A-FGS.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 371 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 371 pcs
  • Mezua
K2CU-F20A-FGSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia K2CU-F20A-FGS fabrikatzailea Omron Automation & Safety
deskribapena DETECT HEATER ELEMENT 220V CHAS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 371 pcs Datuen fitxa K2CU-F20A-FGS.pdf
pisu 0.86 lb (390.09g) Tentsioa - hornidura 220VAC
Mota Heater Element Detector Amaiera estiloa Screw Terminal
Series K2CU Panela ebakitzeko neurriak -
Irteerako mota Relay Beste izenak K2CUF20AFGS
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 55°C Errenkada bakoitzeko karaktere kopurua -
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarreraren irismena 8 ~ 20A
Ingress Protection - Ezaugarriak Heater Fault Detection
Bistaratze mota - Erakutsi karaktereak - Altuera -
Deskribapen zehatza Heater Element Detector 220VAC Chassis Mount Kontrol-metodoa -
Komunikazioak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
K2CU-F20A-DGS
K2CU-F20A-DGS
fabrikatzaileak: Omron Automation & Safety
deskribapena: DETECT HEATER ELEMENT 110V CHAS
Stockean: 323 pcs
Deskarga: K2CU-F20A-DGS.pdf
RFQ
K2CU-F40A-E
K2CU-F40A-E
deskribapena: DETECT HEATER ELEMENT 200V CHAS
Stockean: 300 pcs
Deskarga: K2CU-F40A-E.pdf
RFQ
K2CU-F20A-F AC220
K2CU-F20A-F AC220
deskribapena: DETECT HEATER ELEMENT 220V CHAS