G8HE-1A7T-R2-DC12
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: G8HE-1A7T-R2-DC12
Fabrikatzaileak / Marka: Omron Automation & Safety
Produktuaren Deskribapena RELAY MINI ISO AUTO
Fitxak:
  • Mezua
G8HE-1A7T-R2-DC12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia G8HE-1A7T-R2-DC12 fabrikatzailea Omron Automation & Safety
deskribapena RELAY MINI ISO AUTO Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6950 pcs Datuen fitxa
Aktibatu tentsioa (gehienez) 8 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 1 VDC
Amaiera estiloa Plug In Tentsio aldatzea 16VDC - Max
Series G8HE Askatu ordua 20ms
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Denbora eragilea 20ms Muntaketa mota Socketable
Ezaugarriak Resistor Kontaktuen balorazioa (oraingo) 40A
Harremanetarako materiala Silver Tin Oxide (AgSnO) Harremanetarako formularioa SPST-NO (1 Form A)
Bobina tentsioa 12VDC Bobina mota Non Latching
Bobina erresistentzia 124 Ohms Coil Power 1.6 W