G3PX-240EC-CT03
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: G3PX-240EC-CT03
Fabrikatzaileak / Marka: Omron Automation & Safety
Produktuaren Deskribapena CONTROL PWR RELAY OUT CHASSIS MT
Fitxak: G3PX-240EC-CT03.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 111 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 111 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
G3PX-240EC-CT03ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia G3PX-240EC-CT03 fabrikatzailea Omron Automation & Safety
deskribapena CONTROL PWR RELAY OUT CHASSIS MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 111 pcs Datuen fitxa G3PX-240EC-CT03.pdf
pisu 3 lbs (1.4kg) Tentsioa - hornidura 100/110VAC, 200/230VAC
Mota Power Controller Amaiera estiloa Screw Terminal
Series G3PX, EC Panela ebakitzeko neurriak -
Irteerako mota Relay Beste izenak G3PX/240EC/CT03
G3PX240ECCT03
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 65°C Errenkada bakoitzeko karaktere kopurua -
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarreraren irismena 4 ~ 20mA, 1 ~ 24VDC