E5C2-R40P-DIN-32/392F-AC240
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: E5C2-R40P-DIN-32/392F-AC240
Fabrikatzaileak / Marka: Omron Automation & Safety
Produktuaren Deskribapena CONTROL TEMP RELAY OUT 200-240V
Fitxak: E5C2-R40P-DIN-32/392F-AC240.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 667 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 667 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
E5C2-R40P-DIN-32/392F-AC240ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia E5C2-R40P-DIN-32/392F-AC240 fabrikatzailea Omron Automation & Safety
deskribapena CONTROL TEMP RELAY OUT 200-240V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 667 pcs Datuen fitxa E5C2-R40P-DIN-32/392F-AC240.pdf
pisu 0.441 lb (200.03g) Tentsioa - hornidura 200 ~ 240VAC
Mota Temperature Controller (Type K) Amaiera estiloa Plug In, 8 Pin (Octal)
Series E5C2 Panela ebakitzeko neurriak Square - 45.00mm x 45.00mm
Irteerako mota Relay Beste izenak E5C2R40PDIN32392FAC240
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 55°C Errenkada bakoitzeko karaktere kopurua -
Muntaketa mota Panel Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarreraren irismena 32°F ~ 392°F
Ingress Protection IP40 Ezaugarriak -
Bistaratze mota Analog Dial Erakutsi karaktereak - Altuera -
Deskribapen zehatza Temperature Controller (Type K) 200 ~ 240VAC Panel Mount Kontrol-metodoa Proportional (P)