E5C2-R20G-58/122F-AC120
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: E5C2-R20G-58/122F-AC120
Fabrikatzaileak / Marka: Omron Automation & Safety
Produktuaren Deskribapena CONTROL TEMP RELAY OUT 100-120V
Fitxak: E5C2-R20G-58/122F-AC120.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 607 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 607 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
E5C2-R20G-58/122F-AC120ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia E5C2-R20G-58/122F-AC120 fabrikatzailea Omron Automation & Safety
deskribapena CONTROL TEMP RELAY OUT 100-120V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 607 pcs Datuen fitxa E5C2-R20G-58/122F-AC120.pdf
pisu 0.441 lb (200.03g) Tentsioa - hornidura 100 ~ 120VAC
Mota Temperature Controller (Thermistor, NTC) Amaiera estiloa Plug In, 8 Pin (Octal)
Series E5C2 Panela ebakitzeko neurriak Square - 45.00mm x 45.00mm
Irteerako mota Relay Beste izenak E5C2R20G58122FAC120
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 55°C Errenkada bakoitzeko karaktere kopurua -
Muntaketa mota Panel Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarreraren irismena 58°F ~ 122°F
Ingress Protection IP40 Ezaugarriak -
Bistaratze mota Analog Dial Erakutsi karaktereak - Altuera -
Deskribapen zehatza Temperature Controller (Thermistor, NTC) 100 ~ 120VAC Panel Mount Kontrol-metodoa On/Off