E4B-TS50RF4
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: E4B-TS50RF4
Fabrikatzaileak / Marka: Omron Automation & Safety
Produktuaren Deskribapena ULTRASONIC T-BEAM
Fitxak: E4B-TS50RF4.pdf
  • Mezua
E4B-TS50RF4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia E4B-TS50RF4 fabrikatzailea Omron Automation & Safety
deskribapena ULTRASONIC T-BEAM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5382 pcs Datuen fitxa E4B-TS50RF4.pdf
Tentsioa - hornidura 12 V ~ 24 V Amaiera estiloa Cable
estali - Series E4B
Sentsore mota Ultrasonic Distantzia hautematea 19.685" (500mm)
Erantzunaren maiztasuna 50Hz Pakete / kasua Box
Irteerako mota PNP Beste izenak E4BTS50RF4
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 55°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Gorputza - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP66 adierazlea LED
Deskribapen zehatza Ultrasonic Proximity Sensor 19.685" (500mm) IP66 Box