E3T-FD12R
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: E3T-FD12R
Fabrikatzaileak / Marka: Omron Automation & Safety
Produktuaren Deskribapena SENS OPTO REFL 5MM-30MM WIR FLAT
Fitxak: E3T-FD12R.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 643 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 643 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
E3T-FD12Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia E3T-FD12R fabrikatzailea Omron Automation & Safety
deskribapena SENS OPTO REFL 5MM-30MM WIR FLAT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 643 pcs Datuen fitxa E3T-FD12R.pdf
Tentsioa - hornidura 12 V ~ 24 V Series E3T
Metodoen detekzioa Reflective, Diffuse Distantzia hautematea 0.197" ~ 1.181" (5mm ~ 30mm) ADJ
Erantzun Denbora 1ms Irteerako konfigurazioa NPN - Open Collector/Dark-ON
Beste izenak E3TFD12R Tenperatura operatiboa -25°C ~ 55°C