E3S-LS3C1D-30
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: E3S-LS3C1D-30
Fabrikatzaileak / Marka: Omron Automation & Safety
Produktuaren Deskribapena SENS OPTO REFL 30MM PREWIRED MOD
Fitxak: E3S-LS3C1D-30.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 424 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 424 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
E3S-LS3C1D-30ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia E3S-LS3C1D-30 fabrikatzailea Omron Automation & Safety
deskribapena SENS OPTO REFL 30MM PREWIRED MOD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 424 pcs Datuen fitxa E3S-LS3C1D-30.pdf
Tentsioa - hornidura 5 V ~ 24 V Series E3S-LS
Metodoen detekzioa Reflective Distantzia hautematea 1.181" (30mm)
Erantzun Denbora 3ms Irteerako konfigurazioa NPN - Dark-ON/Light-ON - Selectable
Beste izenak E3SLS3C1D30 Tenperatura operatiboa -25°C ~ 55°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Argiaren iturria Infrared
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection IEC 144 IP40
Konexioaren metodoa - Doikuntza mota -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
E3S-LS20XE4
E3S-LS20XE4
fabrikatzaileak: Omron Automation & Safety
deskribapena: SENS OPTO REFL 50MM-250MM PREWIR
Stockean: 297 pcs
Deskarga: E3S-LS20XE4.pdf
RFQ
E3S-LS3N 2M
E3S-LS3N 2M
deskribapena: SENS OPTO REFL 20MM-35MM PREWIRE
Stockean: 602 pcs
Deskarga: E3S-LS3N 2M.pdf
RFQ
E3S-LS3C1D
E3S-LS3C1D
deskribapena: SENS OPTO REFL 30MM PREWIRED MOD
Stockean: 3102 pcs
Deskarga: E3S-LS3C1D.pdf
E3S-LS10XE4
E3S-LS10XE4
deskribapena: SENS OPTO REFL 30MM-100MM PREWIR
Stockean: 286 pcs
Deskarga: E3S-LS10XE4.pdf
E3S-LS20XB4 5M
E3S-LS20XB4 5M