E2K-C25ME2
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
E2K-C25ME2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: E2K-C25ME2
Fabrikatzaileak / Marka: Omron Automation & Safety
Produktuaren Deskribapena SENSOR PROXIMITY NPN-NC 10-40V
Fitxak: E2K-C25ME2.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 487 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 487 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
E2K-C25ME2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia E2K-C25ME2 fabrikatzailea Omron Automation & Safety
deskribapena SENSOR PROXIMITY NPN-NC 10-40V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 487 pcs Datuen fitxa E2K-C25ME2.pdf
Tentsioa - hornidura 10 V ~ 40 V Amaiera estiloa Cable Leads
estali Unshielded Series E2K
Sentsore mota Capacitive Distantzia hautematea 0.118" ~ 0.984" (3mm ~ 25mm)
Erantzunaren maiztasuna 70Hz Pakete / kasua Cylinder
Irteerako mota NPN-NC, 3-Wire Beste izenak E2KC25ME2
Z1072
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 70°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Gorputza Plastic Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP66 adierazlea LED
Deskribapen zehatza Capacitive Proximity Sensor 0.118" ~ 0.984" (3mm ~ 25mm) IP66 Cylinder