E2F-X1R5F2
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: E2F-X1R5F2
Fabrikatzaileak / Marka: Omron Automation & Safety
Produktuaren Deskribapena SENS PROX M8 1.5MM PNP-NC
Fitxak: E2F-X1R5F2.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 750 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 750 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
E2F-X1R5F2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia E2F-X1R5F2 fabrikatzailea Omron Automation & Safety
deskribapena SENS PROX M8 1.5MM PNP-NC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 750 pcs Datuen fitxa E2F-X1R5F2.pdf
Tentsioa - hornidura 10 V ~ 30 V Amaiera estiloa Cable Leads
estali Shielded Series E2F
Sentsore mota Inductive Distantzia hautematea 0.059" (1.5mm)
Erantzunaren maiztasuna 2kHz Pakete / kasua Cylinder, Threaded - M8
Irteerako mota PNP-NC, 3-Wire Beste izenak E2FX1R5F2
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 70°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Gorputza Plastic Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP68 adierazlea LED
Deskribapen zehatza Inductive Proximity Sensor 0.059" (1.5mm) IP68 Cylinder, Threaded - M8
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
E2F-X1R5E2
E2F-X1R5E2
fabrikatzaileak: Omron Automation & Safety
deskribapena: SENS PROX M8 1.5MM DC3W NPN-NC