E2EX1R5E2N
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: E2EX1R5E2N
Fabrikatzaileak / Marka: Omron Automation & Safety
Produktuaren Deskribapena SENSOR PROXIMITY INDUCTIVE NC
Fitxak: E2EX1R5E2N.pdf
  • Mezua
E2EX1R5E2Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia E2EX1R5E2N fabrikatzailea Omron Automation & Safety
deskribapena SENSOR PROXIMITY INDUCTIVE NC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3491 pcs Datuen fitxa E2EX1R5E2N.pdf
Tentsioa - hornidura 10 V ~ 40 V Amaiera estiloa Cable Leads
estali Shielded Series E2E
Sentsore mota Inductive Distantzia hautematea 0.059" (1.5mm)
Erantzunaren maiztasuna 2kHz Pakete / kasua Cylinder, Threaded - M8
Irteerako mota NPN-NC, 3-Wire Beste izenak E2E-X1R5-E2-N
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Gorputza Stainless Steel Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP67 adierazlea LED
Deskribapen zehatza Inductive Proximity Sensor 0.059" (1.5mm) IP67 Cylinder, Threaded - M8