E2EV-X10C2
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: E2EV-X10C2
Fabrikatzaileak / Marka: Omron Automation & Safety
Produktuaren Deskribapena PROXIMITY SENSOR M30 10MM NPN NC
Fitxak: E2EV-X10C2.pdf
  • Mezua
E2EV-X10C2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia E2EV-X10C2 fabrikatzailea Omron Automation & Safety
deskribapena PROXIMITY SENSOR M30 10MM NPN NC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6622 pcs Datuen fitxa E2EV-X10C2.pdf
Tentsioa - hornidura 10 V ~ 30 V Amaiera estiloa Cable Leads
estali Shielded Series E2E
Sentsore mota Inductive Distantzia hautematea 0.394" (10mm)
Erantzunaren maiztasuna 70Hz Pakete / kasua Cylinder, Threaded - M30
Irteerako mota NPN-NC, 3-Wire Beste izenak E2EV/X10C2
E2EVX10C2
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 55°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Gorputza Nickel-Plated Brass Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP67, NEMA 1,3,4,6,12,13 adierazlea LED
Deskribapen zehatza Inductive Proximity Sensor 0.394" (10mm) IP67, NEMA 1,3,4,6,12,13 Cylinder, Threaded - M30