CJ1W-PD025
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CJ1W-PD025
Fabrikatzaileak / Marka: Omron Automation & Safety
Produktuaren Deskribapena POWER SUPPLY MODULE 24V
Fitxak: CJ1W-PD025.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 350 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 350 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
CJ1W-PD025ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CJ1W-PD025 fabrikatzailea Omron Automation & Safety
deskribapena POWER SUPPLY MODULE 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 350 pcs Datuen fitxa CJ1W-PD025.pdf
pisu 11 lbs (5kg) Tentsioa - hornidura 24VDC
Mota Power Supply Module Amaiera estiloa Screw Terminal
Series CJ1W Beste izenak CJ1W-PD025-ND
CJ1WPD025
Z8924
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 55°C Irteera kopurua eta mota -
Sarrera eta mota kopurua - Muntaketa mota DIN Rail
Ingress Protection - Erabilera / Lotutako produktuak erabiltzeko CJ Series
Ezaugarriak Output Capacity (5VDC, 5A, 25W) Deskribapen zehatza Power Supply Module DIN Rail 24VDC