A3SA-90C1-24SW
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A3SA-90C1-24SW
Fabrikatzaileak / Marka: Omron Automation & Safety
Produktuaren Deskribapena SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V
Fitxak: A3SA-90C1-24SW.pdf
RoHs egoera Ez dagokio / Ez dagokio
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
A3SA-90C1-24SWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A3SA-90C1-24SW fabrikatzailea Omron Automation & Safety
deskribapena SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V Lead Free Status / RoHS egoera Ez dagokio / Ez dagokio
Kopurua eskuragarri 2354 pcs Datuen fitxa A3SA-90C1-24SW.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 30V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Mota Standard, Illuminated Amaiera estiloa Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Aldatu funtzioa On-Mom Series A3S
Panela ebakitzeko neurriak Square - 16.20mm² Packaging Bulk
Beste izenak A3SA90C124SW Tenperatura operatiboa -10°C ~ 50°C
Muntaketa mota Panel Mount, Snap-In Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza mekanikoa 1,000,000 Cycles Lead Free Status / RoHS egoera Not applicable / Not applicable
Ingress Protection IP00 Iluntze tentsioa (nominala) 24 VAC/DC
Iluntze mota, kolorea LED, Amber Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 3A (AC), 2A (DC) Kolorea - Eragilea / Cap White