3G3MX-A2002
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3G3MX-A2002
Fabrikatzaileak / Marka: Omron Automation & Safety
Produktuaren Deskribapena VARI FREQ DRIVE 1.6A 240V LOAD
Fitxak: 3G3MX-A2002.pdf
  • Mezua
3G3MX-A2002ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3G3MX-A2002 fabrikatzailea Omron Automation & Safety
deskribapena VARI FREQ DRIVE 1.6A 240V LOAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2810 pcs Datuen fitxa 3G3MX-A2002.pdf
pisu 1.5 lbs (680.4g) Potentzia - Karga 200W
Tentsioa - hornidura 200 ~ 240VAC Tentsioa - Karga 240 V
Mota Module Series MX
Beste izenak 3G3MXA2002 Tenperatura operatiboa -10°C ~ 50°C
Motore kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Motor mota AC Motor Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Interface -
Erabilera / Lotutako produktuak erabiltzeko - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Variable Frequency Drive (VFD) 200 ~ 240VAC Supply 1.6A 240 V Load Uneko - Irteera 1.6A