WNA5R0FET
OhmiteOhmite
WNA5R0FET Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WNA5R0FET
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 5 OHM 1/2W 1% AXIAL
Fitxak: WNA5R0FET.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
WNA5R0FETren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WNA5R0FET fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 5 OHM 1/2W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 177784 pcs Datuen fitxa WNA5R0FET.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm)
Series WN Erresistentzia 5 Ohms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)