WLAR020FET
OhmiteOhmite
WLAR020FET Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WLAR020FET
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 0.02 OHM 1/2W 1% AXIAL
Fitxak: WLAR020FET.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
WLAR020FETren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WLAR020FET fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 0.02 OHM 1/2W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 157311 pcs Datuen fitxa WLAR020FET.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm)
Series WL Erresistentzia 20 mOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)