WFH90L470JE
OhmiteOhmite
WFH90L470JE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WFH90L470JE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 470 OHM 5% 90W
Fitxak: WFH90L470JE.pdf
  • Mezua
WFH90L470JEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WFH90L470JE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES CHAS MNT 470 OHM 5% 90W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4017 pcs Datuen fitxa WFH90L470JE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -
Tamaina / dimentsioa 2.756" L x 2.008" W (70.00mm x 51.00mm) Series WFH
Erresistentzia 470 Ohms Energia (Watts) 90W
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Rectangular Case
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 220°C Ezaugarri muntatzea Flanges
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Solder Lugs
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.496" (12.60mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 470 Ohms ±5% 90W Wirewound Chassis Mount Resistor Konposizio Wirewound