WFH330L50RJE
OhmiteOhmite
WFH330L50RJE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WFH330L50RJE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 50 OHM 5% 330W
Fitxak: WFH330L50RJE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
WFH330L50RJEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WFH330L50RJE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES CHAS MNT 50 OHM 5% 330W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2072 pcs Datuen fitxa WFH330L50RJE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -
Tamaina / dimentsioa 11.024" L x 2.008" W (280.00mm x 51.00mm) Series WFH
Erresistentzia 50 Ohms Energia (Watts) 330W
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Rectangular Case
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 220°C Ezaugarri muntatzea Flanges
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Solder Lugs
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.496" (12.60mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 50 Ohms ±5% 330W Wirewound Chassis Mount Resistor Konposizio Wirewound