WFH330L10RKE
OhmiteOhmite
WFH330L10RKE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WFH330L10RKE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 10 OHM 10% 330W
Fitxak: WFH330L10RKE.pdf
  • Mezua
WFH330L10RKEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WFH330L10RKE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES CHAS MNT 10 OHM 10% 330W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2222 pcs Datuen fitxa WFH330L10RKE.pdf
tolerantzia ±10% Tenperatura koefizientea -
Tamaina / dimentsioa 11.024" L x 2.008" W (280.00mm x 51.00mm) Series WFH
Erresistentzia 10 Ohms Energia (Watts) 330W
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Rectangular Case
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 220°C Ezaugarri muntatzea Flanges
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Solder Lugs
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.496" (12.60mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 10 Ohms ±10% 330W Wirewound Chassis Mount Resistor Konposizio Wirewound