WFH160L150JE
OhmiteOhmite
WFH160L150JE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WFH160L150JE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 150 OHM 5% 160W
Fitxak: WFH160L150JE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
WFH160L150JEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WFH160L150JE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES CHAS MNT 150 OHM 5% 160W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2542 pcs Datuen fitxa WFH160L150JE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -
Tamaina / dimentsioa 5.512" L x 2.008" W (140.00mm x 51.00mm) Series WFH
Erresistentzia 150 Ohms Energia (Watts) 160W
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Rectangular Case
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 220°C Ezaugarri muntatzea Flanges
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Solder Lugs
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.496" (12.60mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 150 Ohms ±5% 160W Wirewound Chassis Mount Resistor Konposizio Wirewound
Estaldura, Etxebizitza mota Aluminum
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
WFH160L2R0KE
WFH160L2R0KE
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES CHAS MNT 2 OHM 10% 160W
Stockean: 3133 pcs
Deskarga: WFH160L2R0KE.pdf
RFQ
WFH160L250J
WFH160L250J
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES CHAS MNT 250 OHM 5% 160W
Stockean: 6191 pcs
Deskarga: WFH160L250J.pdf
RFQ
WFH160L150J
WFH160L150J
deskribapena: RES CHAS MNT 150 OHM 5% 160W