TWW10J750E
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TWW10J750E
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 750 OHM 10W 5% RADIAL
Fitxak: TWW10J750E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
  • Mezua
TWW10J750Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TWW10J750E fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 750 OHM 10W 5% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 106161 pcs Datuen fitxa TWW10J750E.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±350ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Tamaina / dimentsioa 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
Series TWW Erresistentzia 750 Ohms
Energia (Watts) 10W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak OHTWW10J750E
OHTWW10J750E-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 275°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 2.008" (51.00mm) Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 750 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound